225 000 €
163 €/m²
Property 38887 photo 1
Property 38887 photo 2
Property 38887 photo 3
Property 38887 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 62 km

Opis

Na sprzedaż Działka1379 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 551 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 30807
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
280 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 60687
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 33301
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
294 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 2361
  • Metry kw. 3780 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
225 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 56930
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 47242
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65605
  • Metry kw. 812 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
250 000 € 428 €/m²
  • Kod obiektowy 60996
  • Metry kw. 584 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
240 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 64902
  • Metry kw. 22765 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera