700 000 €
80 €/m²
Property 40127 photo 1
Property 40127 photo 2
Property 40127 photo 3
Property 40127 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka8687 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 3474 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 30978
  • Metry kw. 13252 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15174
  • Metry kw. 6974 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
638 000 € 312 €/m²
  • Kod obiektowy 4351
  • Metry kw. 2040 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
900 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 46557
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
750 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 39600
  • Metry kw. 9100 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47799
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
600 000 € 211 €/m²
  • Kod obiektowy 65598
  • Metry kw. 2835 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
900 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 40796
  • Metry kw. 12458 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera