Sprzedaż - Działka 10500 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Neos Marmaras
Na zapytanie
Property 47799 photo 1
Property 47799 photo 2
Property 47799 photo 3
Property 47799 photo 4
Property 47799 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 110 km

Opis

Na sprzedaż Działka10500 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 564 €/m²
  • Kod obiektowy 61262
  • Metry kw. 2481 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
105 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 60519
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 63796
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65605
  • Metry kw. 812 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
61 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 62361
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65634
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
2 300 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 59993
  • Metry kw. 19000 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera