Sprzedany
Na zapytanie
Property 4018 photo 1
Property 4018 photo 2
Property 4018 photo 3
Property 4018 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka400 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
65 000 €
  • Kod obiektowy 3806
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 3849
  • Metry kw. 18250 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 300 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 3850
  • Metry kw. 11700 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 3860
  • Metry kw. 2995 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
40 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 3915
  • Metry kw. 3150 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
100 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 3916
  • Metry kw. 5365 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
55 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 3917
  • Metry kw. 674 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 4121
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera