130 000 €
325 €/m²
Property 4121 photo 1
Property 4121 photo 2
Property 4121 photo 3
Property 4121 photo 4
Property 4121 photo 5

Details

  • Plaża: песчаный пляж
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka400 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 160 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 62847
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50474
  • Metry kw. 5770 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 20313
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
160 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 19080
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
123 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 40072
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
130 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 5267
  • Metry kw. 1137 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
160 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 60809
  • Metry kw. 1327 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera