220 000 € 180 000 €
51 €/m²
Property 40347 photo 1
Property 40347 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż Działka3500 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 150 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 5480
  • Metry kw. 1691 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 40347
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
265 000 € 632 €/m²
  • Kod obiektowy 22231
  • Metry kw. 419 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
320 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 31318
  • Metry kw. 2407 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
320 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 9541
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
215 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 56635
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
215 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 49314
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
220 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36994
  • Metry kw. 6560 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 61823
  • Metry kw. 2550 m²
  • Odległość do plaży 13 m
Sprzedaż
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 14326
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera