Sprzedaż - Apartament 122 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41381 photo 1
Property 41381 photo 2
Property 41381 photo 3
  • Kod obiektowy 41381
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 122 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 270 000 € 14767 €/m²
  • Kod obiektowy 41321
  • Metry kw. 86 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Kod obiektowy 41322
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Kod obiektowy 41323
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Kod obiektowy 41325
  • Metry kw. 82 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Kod obiektowy 41326
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Kod obiektowy 41327
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Kod obiektowy 41328
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Kod obiektowy 41329
  • Metry kw. 82 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Kod obiektowy 41330
  • Metry kw. 86 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Kod obiektowy 41331
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera