Sprzedaż - Apartament 174 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41412 photo 1
Property 41412 photo 2
Property 41412 photo 3
  • Kod obiektowy 41412
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 174 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Kod obiektowy 49051
  • Metry kw. 171 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 3416 €/m²
  • Kod obiektowy 49253
  • Metry kw. 161 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 6382 €/m²
  • Kod obiektowy 49491
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
590 000 € 3554 €/m²
  • Kod obiektowy 49563
  • Metry kw. 166 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 3061 €/m²
  • Kod obiektowy 49653
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
900 000 € 3797 €/m²
  • Kod obiektowy 49700
  • Metry kw. 237 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
555 000 € 4703 €/m²
  • Kod obiektowy 49702
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
332 000 € 3074 €/m²
  • Kod obiektowy 49704
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
461 000 € 4852 €/m²
  • Kod obiektowy 49717
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
335 611 € 6991 €/m²
  • Kod obiektowy 49736
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera