Sprzedaż - Apartament 168 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41421 photo 1
Property 41421 photo 2
Property 41421 photo 3
  • Kod obiektowy 41421
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 168 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Kod obiektowy 41350
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 060 000 € 17166 €/m²
  • Kod obiektowy 41351
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Kod obiektowy 41352
  • Metry kw. 174 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 770 000 € 16586 €/m²
  • Kod obiektowy 41353
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Kod obiektowy 41354
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 090 000 € 17416 €/m²
  • Kod obiektowy 41355
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 880 000 € 16551 €/m²
  • Kod obiektowy 41356
  • Metry kw. 174 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Kod obiektowy 41357
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Kod obiektowy 41358
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Kod obiektowy 41359
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera