Sprzedaż - Apartament 168 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41429 photo 1
Property 41429 photo 2
Property 41429 photo 3
  • Kod obiektowy 41429
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 168 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
495 000 € 9900 €/m²
  • Kod obiektowy 46550
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
531 508 € 4392 €/m²
  • Kod obiektowy 46828
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
748 580 € 4678 €/m²
  • Kod obiektowy 46829
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
648 000 € 3724 €/m²
  • Kod obiektowy 46927
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
974 000 € 5975 €/m²
  • Kod obiektowy 46932
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 4642 €/m²
  • Kod obiektowy 46938
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
720 000 € 4556 €/m²
  • Kod obiektowy 46939
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5670 €/m²
  • Kod obiektowy 46944
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod obiektowy 47015
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 250 000 € 7530 €/m²
  • Kod obiektowy 47028
  • Metry kw. 166 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera