Sprzedaż - Apartament 119 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41431 photo 1
Property 41431 photo 2
Property 41431 photo 3
  • Kod obiektowy 41431
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 119 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Kod obiektowy 33894
  • Metry kw. 168 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Kod obiektowy 33907
  • Metry kw. 315 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
490 000 € 5568 €/m²
  • Kod obiektowy 34202
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Kod obiektowy 34233
  • Metry kw. 301 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Kod obiektowy 34282
  • Metry kw. 189 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
499 000 € 2901 €/m²
  • Kod obiektowy 35205
  • Metry kw. 172 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
750 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 35315
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 2395 €/m²
  • Kod obiektowy 35709
  • Metry kw. 167 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
365 000 € 3967 €/m²
  • Kod obiektowy 36080
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera