Sprzedaż - Apartament 168 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41433 photo 1
Property 41433 photo 2
Property 41433 photo 3
  • Kod obiektowy 41433
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 168 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod obiektowy 26356
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 26372
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
400 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 26477
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
390 000 € 4588 €/m²
  • Kod obiektowy 27292
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
672 500 € 8406 €/m²
  • Kod obiektowy 29388
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
747 000 € 8300 €/m²
  • Kod obiektowy 29393
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
767 500 € 8527 €/m²
  • Kod obiektowy 29394
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Kod obiektowy 29395
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
852 000 € 8114 €/m²
  • Kod obiektowy 29402
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera