Sprzedaż - Apartament 174 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41436 photo 1
Property 41436 photo 2
Property 41436 photo 3
  • Kod obiektowy 41436
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 174 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 39670
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
690 000 € 4312 €/m²
  • Kod obiektowy 39672
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
560 000 € 3456 €/m²
  • Kod obiektowy 39751
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
760 000 € 6178 €/m²
  • Kod obiektowy 39938
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Kod obiektowy 40392
  • Metry kw. 260 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
725 000 € 3571 €/m²
  • Kod obiektowy 40393
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
770 000 € 3793 €/m²
  • Kod obiektowy 40396
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 7333 €/m²
  • Kod obiektowy 40856
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Kod obiektowy 40918
  • Metry kw. 149 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Kod obiektowy 41253
  • Metry kw. 226 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera