Sprzedaż - Apartament 592 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41446 photo 1
Property 41446 photo 2
Property 41446 photo 3
  • Kod obiektowy 41446
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 592 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
780 000 € 3714 €/m²
  • Kod obiektowy 45694
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
665 500 € 3759 €/m²
  • Kod obiektowy 45725
  • Metry kw. 177 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
750 000 € 4807 €/m²
  • Kod obiektowy 45726
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 650 000 € 15208 €/m²
  • Kod obiektowy 45771
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
460 000 € 3194 €/m²
  • Kod obiektowy 45818
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
790 000 € 2904 €/m²
  • Kod obiektowy 45941
  • Metry kw. 272 m²
  • Rooms 4
Wynajem
od 1 800 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 45981
  • Metry kw. 64 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Wynajem
od 7 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 45990
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
600 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 45999
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
650 000 € 3757 €/m²
  • Kod obiektowy 46029
  • Metry kw. 173 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera