940 000 € 939 000 €
3913 €/m²
Property 43802 photo 1
Property 43802 photo 2
Property 43802 photo 3
Property 43802 photo 4
Property 43802 photo 5
Property 43802 photo 6
Property 43802 photo 7
Property 43802 photo 8
Property 43802 photo 9
Property 43802 photo 10
Property 43802 photo 11
Property 43802 photo 12
Property 43802 photo 13
Property 43802 photo 14
Property 43802 photo 15
Property 43802 photo 16
Property 43802 photo 17
Property 43802 photo 18
Property 43802 photo 19
Property 43802 photo 20
Property 43802 photo 21
Property 43802 photo 22
Property 43802 photo 23
Property 43802 photo 24
Property 43802 photo 25
Property 43802 photo 26
Property 43802 photo 27
Property 43802 photo 28
Property 43802 photo 29
Property 43802 photo 30
Property 43802 photo 31
Property 43802 photo 32
Property 43802 photo 33
Property 43802 photo 34
Property 43802 photo 35
Property 43802 photo 36
Property 43802 photo 37
Property 43802 photo 38
Property 43802 photo 39
Property 43802 photo 40
Property 43802 photo 41
Property 43802 photo 42
Property 43802 photo 43
Property 43802 photo 44
Property 43802 photo 45
Property 43802 photo 46
Property 43802 photo 47
Property 43802 photo 48
Property 43802 photo 49
Property 43802 photo 50
Property 43802 photo 51
Property 43802 photo 52
Property 43802 photo 53
Property 43802 photo 54
Property 43802 photo 55

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,4 km
  • Odległość od lotniska: 72 km

Sprzedaż
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Kod obiektowy 40138
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod obiektowy 40518
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Kod obiektowy 40537
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Kod obiektowy 41953
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 47133
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47392
  • Metry kw. 740 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Kod obiektowy 52429
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod obiektowy 57194
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera