190 000 €
1652 €/m²
Property 44137 photo 1
Property 44137 photo 2
Property 44137 photo 3
Property 44137 photo 4
Property 44137 photo 5
Property 44137 photo 6
Property 44137 photo 7
Property 44137 photo 8
Property 44137 photo 9
Property 44137 photo 10
Property 44137 photo 11
Property 44137 photo 12

Details

  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2016
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, grill, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 500 € 6353 €/m²
  • Kod obiektowy 63008
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 66066
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 65091
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod obiektowy 65217
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod obiektowy 65595
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod obiektowy 63980
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod obiektowy 65317
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod obiektowy 65365
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera