Property 4416 photo 1
Property 4416 photo 2
Property 4416 photo 3
Property 4416 photo 4
Property 4416 photo 5
Property 4416 photo 6
Property 4416 photo 7
Property 4416 photo 8
Property 4416 photo 9
Property 4416 photo 10
Property 4416 photo 11
Property 4416 photo 12
Property 4416 photo 13
Property 4416 photo 14
Property 4416 photo 15
Property 4416 photo 16
Property 4416 photo 17
Property 4416 photo 18
Property 4416 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1990
  • Rok remontu: 2009
  • Liczba pokoi: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Oaza spokoju i luksusu w samym sercu Anavyssos

Ta wspaniała willa położona jest w samym sercu Anavyssos i oferuje atmosferę spokoju i elegancji. Nieruchomość o łącznej powierzchni 700 mkw znajduje się na 7350 mkw. działka, zapewniająca dużo miejsca do wypoczynku i aktywności.

Opis przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych

Willa charakteryzuje się nowoczesną architekturą z białymi ścianami i drewnianymi elementami, które potęgują poczucie luksusu. Na zewnątrz znajduje się przestronny basen z drewnianym tarasem, idealny na popołudniowe pływanie i relaks. Ogród jest zadbany z egzotycznymi roślinami i drzewami zapewniającymi cień i piękno. Równie imponujące jest wnętrze willi, z przestronnymi pokojami urządzonymi ze smakiem i dbałością o szczegóły.

Układ

Piwnica: Zawiera schowki i miejsca parkingowe dla wielu pojazdów.

Parter: Tutaj znajduje się główna część dzienna z kominkiem, kuchnia, jadalnia oraz strefa relaksu z widokiem na basen.

Pierwsze piętro: Zawiera trzy sypialnie z łazienkami i szafami.

Drugie piętro: Jest dodatkowa przestrzeń, którą można wykorzystać jako biuro lub dodatkową sypialnię z widokiem na morze.

Udogodnienia

Willa oferuje basen, kominek, schowek i garaż, zapewniając wszystkie nowoczesne udogodnienia dla komfortowego życia.

Opis obszaru

Anavyssos słynie z pięknych plaż, takich jak plaża Loutsa, która znajduje się zaledwie 1 kilometr od obiektu. W okolicy znajdują się również stanowiska archeologiczne, takie jak starożytne Lavrio i parki do aktywności na świeżym powietrzu. Centrum Anavyssos oddalone jest o zaledwie 0,7 km, a lotnisko o 19 kilometrów, dzięki czemu dojazd jest łatwy i szybki.

Ta willa w Anavyssos łączy luksus ze spokojem, oferując idealną przestrzeń na stałe zamieszkanie lub wakacyjne schronienie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wycieczkę i odkryć tę wyjątkową nieruchomość z bliska.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
4 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 5272
  • Metry kw. 750 m²
  • Rooms 14
Sprzedaż
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Kod obiektowy 6181
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 13516
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
4 410 000 € 5727 €/m²
  • Kod obiektowy 18427
  • Metry kw. 770 m²
  • Rooms 14
Sprzedaż
3 800 000 € 3 400 000 € 6800 €/m²
  • Kod obiektowy 26352
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod obiektowy 31561
  • Metry kw. 550 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34875
  • Metry kw. 600 m²
Sprzedaż
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Kod obiektowy 41218
  • Metry kw. 750 m²
  • Rooms 10

Subskrypcja newslettera