2 600 000 € 2 000 000 €
6061 €/m²
Property 4875 photo 1
Property 4875 photo 2
Property 4875 photo 3
Property 4875 photo 4
Property 4875 photo 5
Property 4875 photo 6
Property 4875 photo 7
Property 4875 photo 8
Property 4875 photo 9
Property 4875 photo 10
Property 4875 photo 11
Property 4875 photo 12
Property 4875 photo 13
Property 4875 photo 14
Property 4875 photo 15
Property 4875 photo 16
Property 4875 photo 17
Property 4875 photo 18
Property 4875 photo 19
Property 4875 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 330 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z salon, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, salon. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 150 000 € 4500 €/m²
  • Kod obiektowy 4416
  • Metry kw. 700 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Kod obiektowy 6181
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 8060
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod obiektowy 9439
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
3 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34875
  • Metry kw. 600 m²
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36818
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 41912
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 400 000 € 2 200 000 € 6285 €/m²
  • Kod obiektowy 60253
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 400 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 65374
  • Metry kw. 525 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera