O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 20000 m² na Krecie
Grecja
Kreta
Prefektura Heraklion
Heraklion Kreta
Skalani
320 000 €
16 €/m²
Kod obiektowy
44365
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
20000 m²
Region
Kreta
Location
Skalani (Heraklion Kreta) | Prefektura Heraklion (Kreta)
Details
Odległość do morza:
7200 m
Odległość do najbliższego miasta:
1 km
Odległość od lotniska:
8 km
Opis
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
330 000 €
28 €/m²
Działka
Kreta
Kod obiektowy
40256
Metry kw.
11500 m²
Odległość do plaży
6400 m
Sprzedaż
299 000 €
14 €/m²
Działka
Kreta
Kod obiektowy
40594
Metry kw.
20000 m²
Odległość do plaży
13000 m
Sprzedaż
267 000 €
49 €/m²
Działka
Kreta
Kod obiektowy
41185
Metry kw.
5423 m²
Odległość do plaży
900 m
Sprzedaż
360 000 €
24 €/m²
Działka
Kreta
Kod obiektowy
41187
Metry kw.
14565 m²
Odległość do plaży
1800 m
Sprzedaż
267 000 €
59 €/m²
Działka
Kreta
Kod obiektowy
42038
Metry kw.
4500 m²
Odległość do plaży
2700 m
Sprzedaż
320 000 €
21 €/m²
Działka
Kreta
Kod obiektowy
42624
Metry kw.
15000 m²
Odległość do plaży
9000 m
Sprzedaż
450 000 €
35 €/m²
Działka
Kreta
Kod obiektowy
42919
Metry kw.
12520 m²
Odległość do plaży
750 m
Sprzedaż
Na zapytanie
Działka
Kreta
Kod obiektowy
43298
Metry kw.
2600 m²
Odległość do plaży
416 m
Sprzedaż
300 000 €
15 €/m²
Działka
Kreta
Kod obiektowy
44360
Metry kw.
20000 m²
Odległość do plaży
2900 m
Sprzedaż
320 000 €
16 €/m²
Działka
Kreta
Kod obiektowy
44365
Metry kw.
20000 m²
Odległość do plaży
7200 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1