120 000 €
116 €/m²
Property 44545 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,4
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 100 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1026 metrów kwadratowych na Evii. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1436 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 44545
  • Metry kw. 1026 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
100 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 9440
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 307 €/m²
  • Kod obiektowy 5612
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
140 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 9725
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
100 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32968
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
140 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 10019
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
150 000 € 130 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 9604
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
140 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 47084
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
100 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 32961
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera