Sprzedany
150 000 €
2143 €/m²
Property 44649 photo 1
Property 44649 photo 2
Property 44649 photo 3
Property 44649 photo 4
Property 44649 photo 5
Property 44649 photo 6
Property 44649 photo 7
Property 44649 photo 8

Details

  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: inny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34854
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 1952 €/m²
  • Kod obiektowy 34858
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod obiektowy 34859
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 2258 €/m²
  • Kod obiektowy 35583
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod obiektowy 35829
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod obiektowy 35874
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 35879
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 35934
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 36502
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
150 000 € 1724 €/m²
  • Kod obiektowy 36641
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera