Sprzedaż - Willa 146 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka Pyla
430 000 €
2945 €/m²
Property 45103 photo 1
Property 45103 photo 2
Property 45103 photo 3
Property 45103 photo 4
  • Kod obiektowy 45103
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 146 m²
  • Wielkosc gruntu 378 m²
  • Region Larnaca
  • Location Cypr (Cypr) | Pyla (Larnaka)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 146 metrów kwadratów w Larnace. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja