1 500 000 €
469 €/m²
Property 45667 photo 1
Property 45667 photo 2
Property 45667 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka3195 metrów kwadratowych na Rodos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 3080 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 200 000 € 1 920 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 10715
  • Metry kw. 18755 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 300 000 € 175 €/m²
  • Kod obiektowy 8983
  • Metry kw. 7400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 8672
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1 600 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 8982
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
1 600 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 8726
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 500 000 € 469 €/m²
  • Kod obiektowy 45667
  • Metry kw. 3195 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 900 000 € 826 €/m²
  • Kod obiektowy 10336
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera