Sprzedaż - Działka 4188 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
200 000 €
47 €/m²
Property 47020 photo 1
Property 47020 photo 2
Property 47020 photo 3
Property 47020 photo 4
Property 47020 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 90 km

Opis

Na sprzedaż Działka4188 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 7583
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 29416
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
190 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 26845
  • Metry kw. 7250 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
200 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 30861
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
280 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 18989
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
280 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 62824
  • Metry kw. 5980 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
205 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32434
  • Metry kw. 1232 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
280 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 60687
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 428 €/m²
  • Kod obiektowy 60996
  • Metry kw. 584 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
270 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 61055
  • Metry kw. 5625 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera