Sprzedaż - Działka 5980 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Ormos Panagias
280 000 €
46 €/m²
Property 62824 photo 1
Property 62824 photo 2
Property 62824 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 94 km

Opis

Na sprzedaż Działka5980 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 5122
  • Metry kw. 3391 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
260 000 € 787 €/m²
  • Kod obiektowy 56599
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
250 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 30806
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
270 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 60709
  • Metry kw. 1063 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 33301
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 18731
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
225 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 56930
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 2100 m

Subskrypcja newslettera