Sprzedaż - Działka 10385 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos Anarita
1 200 000 €
115 €/m²
Property 48692 photo 1
Property 48692 photo 2
Property 48692 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka10385 metrów kwadratowych w Pafos.

Lokalizacja