800 000 €
2787 €/m²
Property 49006 photo 1
Property 49006 photo 2
Property 49006 photo 3
Property 49006 photo 4
Property 49006 photo 5
Property 49006 photo 6
Property 49006 photo 7
Property 49006 photo 8
Property 49006 photo 9
Property 49006 photo 10
Property 49006 photo 11
Property 49006 photo 12
Property 49006 photo 13
Property 49006 photo 14
Property 49006 photo 15
Property 49006 photo 16
Property 49006 photo 17
Property 49006 photo 18
Property 49006 photo 19
Property 49006 photo 20
Property 49006 photo 21
Property 49006 photo 22
Property 49006 photo 23
Property 49006 photo 24
Property 49006 photo 25
Property 49006 photo 26
Property 49006 photo 27
Property 49006 photo 28
Property 49006 photo 29
Property 49006 photo 30

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62221
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod obiektowy 62608
  • Metry kw. 357 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Wyłączny Sprzedaż
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod obiektowy 62907
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Rekomendowane Sprzedaż
920 000 € 8070 €/m²
  • Kod obiektowy 64076
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4
Wyłączny Sprzedaż
764 640 € 7015 €/m²
  • Kod obiektowy 64777
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Wyłączny Sprzedaż
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod obiektowy 64857
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Wyłączny Sprzedaż
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod obiektowy 64858
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod obiektowy 65409
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
949 000 € 2497 €/m²
  • Kod obiektowy 65546
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera