Sprzedaż - Dom wolnostojący 58 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
300 000 €
5172 €/m²
Property 49627 photo 1
Property 49627 photo 2
Property 49627 photo 3
Property 49627 photo 4
Property 49627 photo 5
Property 49627 photo 6
Property 49627 photo 7
Property 49627 photo 8
Property 49627 photo 9
Property 49627 photo 10
Property 49627 photo 11
Property 49627 photo 12
Property 49627 photo 13
Property 49627 photo 14
Property 49627 photo 15
Property 49627 photo 16
Property 49627 photo 17
Property 49627 photo 18
Property 49627 photo 19
Property 49627 photo 20
Property 49627 photo 21
Property 49627 photo 22
Property 49627 photo 23
Property 49627 photo 24
Property 49627 photo 25
Property 49627 photo 26
Property 49627 photo 27

Details

  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Usługi

  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 58 metrów kwadratów na Korfu. Dom 2 sypialnie, jedna kuchnia, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogród.

Lokalizacja