Sprzedaż - Dom wolnostojący 962 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
1 400 000 €
1455 €/m²
Property 49696 photo 1
Property 49696 photo 2
Property 49696 photo 3
Property 49696 photo 4
Property 49696 photo 5
Property 49696 photo 6
Property 49696 photo 7
Property 49696 photo 8
Property 49696 photo 9
Property 49696 photo 10
Property 49696 photo 11
Property 49696 photo 12
Property 49696 photo 13

Details

  • Warunek: Stary budynek
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 1-piętrowy dom o powierzchni 962 metrów kwadratów na Korfu. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na las.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, trawę, garaż, spiżarnia.

Lokalizacja