Sprzedaż - Działka 4400 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
120 000 €
27 €/m²
Property 49798 photo 1
Property 49798 photo 2
Property 49798 photo 3
Property 49798 photo 4
Property 49798 photo 5
Property 49798 photo 6
Property 49798 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 89 km

Opis

Na sprzedaż Działka4400 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 334 €/m²
  • Kod obiektowy 38173
  • Metry kw. 449 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 59910
  • Metry kw. 1206 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
130 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 36566
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19795
  • Metry kw. 12653 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
160 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 49026
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
130 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 22889
  • Metry kw. 4002 m²
  • Odległość do plaży 820 m
Sprzedaż
120 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 38291
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 2306
  • Metry kw. 4960 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
130 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 25195
  • Metry kw. 6662 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
145 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 26828
  • Metry kw. 1140 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera