150 000 €
334 €/m²
Property 38173 photo 1
Property 38173 photo 2
Property 38173 photo 3
Property 38173 photo 4
Property 38173 photo 5
Property 38173 photo 6
Property 38173 photo 7
Property 38173 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka449 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 270 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
219 000 € 438 €/m²
  • Kod obiektowy 59630
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
195 000 € 565 €/m²
  • Kod obiektowy 50944
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
130 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 4726
  • Metry kw. 623 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
170 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 64860
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
130 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 23721
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
160 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 60199
  • Metry kw. 4553 m²
  • Odległość do plaży 610 m
Sprzedaż
205 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32434
  • Metry kw. 1232 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 59992
  • Metry kw. 4132 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
200 000 € 350 €/m²
  • Kod obiektowy 49625
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 70 m

Subskrypcja newslettera