2 666 000 € 2 500 000 €
3639 €/m²
Property 49848 photo 1
Property 49848 photo 2
Property 49848 photo 3
Property 49848 photo 4
Property 49848 photo 5
Property 49848 photo 6
Property 49848 photo 7
Property 49848 photo 8
Property 49848 photo 9
Property 49848 photo 10
Property 49848 photo 11
Property 49848 photo 12
Property 49848 photo 13
Property 49848 photo 14
Property 49848 photo 15
Property 49848 photo 16
Property 49848 photo 17
Property 49848 photo 18
Property 49848 photo 19
Property 49848 photo 20
Property 49848 photo 21
Property 49848 photo 22
Property 49848 photo 23
Property 49848 photo 24
Property 49848 photo 25
Property 49848 photo 26
Property 49848 photo 27
Property 49848 photo 28
Property 49848 photo 29
Property 49848 photo 30
Property 49848 photo 31
Property 49848 photo 32

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2016
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 9800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Sprzedaż
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Kod obiektowy 50284
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 51148
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod obiektowy 45258
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 49030
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod obiektowy 33063
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod obiektowy 54602
  • Metry kw. 406 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Kod obiektowy 62228
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera