2 700 000 €
6429 €/m²
Property 50284 photo 1
Property 50284 photo 2
Property 50284 photo 3
Property 50284 photo 4
Property 50284 photo 5
Property 50284 photo 6
Property 50284 photo 7
Property 50284 photo 8
Property 50284 photo 9
Property 50284 photo 10
Property 50284 photo 11
Property 50284 photo 12
Property 50284 photo 13
Property 50284 photo 14
Property 50284 photo 15
Property 50284 photo 16
Property 50284 photo 17
Property 50284 photo 18
Property 50284 photo 19
Property 50284 photo 20
Property 50284 photo 21
Property 50284 photo 22
Property 50284 photo 23
Property 50284 photo 24
Property 50284 photo 25
Property 50284 photo 26
Property 50284 photo 27
Property 50284 photo 28
Property 50284 photo 29

Details

  • Rok budowy: 2013
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 73 km

Sprzedaż
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 58324
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 200 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 41673
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
4 000 000 € 9090 €/m²
  • Kod obiektowy 51440
  • Metry kw. 440 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Kod obiektowy 50284
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod obiektowy 58507
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod obiektowy 45258
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod obiektowy 62543
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera