Sprzedany
150 000 €
4167 €/m²
Property 49926 photo 1
Property 49926 photo 2
Property 49926 photo 3
Property 49926 photo 4
Property 49926 photo 5
Property 49926 photo 6
Property 49926 photo 7
Property 49926 photo 8
Property 49926 photo 9
Property 49926 photo 10
Property 49926 photo 11
Property 49926 photo 12
Property 49926 photo 13
Property 49926 photo 14

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, system alarmowe. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod obiektowy 65408
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65592
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod obiektowy 65593
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod obiektowy 65595
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 65788
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod obiektowy 65792
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
139 000 € 1404 €/m²
  • Kod obiektowy 65922
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 65937
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod obiektowy 66032
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 66037
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera