275 000 €
3090 €/m²
Property 5119 photo 1
Property 5119 photo 2
Property 5119 photo 3
Property 5119 photo 4
Property 5119 photo 5
Property 5119 photo 6
Property 5119 photo 7
Property 5119 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 560 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 71 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 89 metrów kwadratów na Evii. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, garaż, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod obiektowy 8893
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
390 000 € 1392 €/m²
  • Kod obiektowy 16940
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
370 000 € 1170 €/m²
  • Kod obiektowy 19578
  • Metry kw. 316 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
310 000 € 645 €/m²
  • Kod obiektowy 24735
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
320 000 € 1684 €/m²
  • Kod obiektowy 40069
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 1550 €/m²
  • Kod obiektowy 51227
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 57197
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
279 000 € 1924 €/m²
  • Kod obiektowy 59683
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
305 000 € 2132 €/m²
  • Kod obiektowy 63775
  • Metry kw. 143 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
305 000 € 3050 €/m²
  • Kod obiektowy 65561
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera