180 000 €
1895 €/m²
Property 51269 photo 1
Property 51269 photo 2

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 4
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod obiektowy 63306
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 4204 €/m²
  • Kod obiektowy 66125
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod obiektowy 65689
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 66066
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod obiektowy 65220
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod obiektowy 63391
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod obiektowy 63006
  • Metry kw. 31 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod obiektowy 61701
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod obiektowy 66012
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod obiektowy 65217
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera