Sprzedaż - Dom wolnostojący 150 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
600 000 €
4000 €/m²
Property 51610 photo 1
Property 51610 photo 2
Property 51610 photo 3
Property 51610 photo 4
Property 51610 photo 5
Property 51610 photo 6
Property 51610 photo 7
Property 51610 photo 8
Property 51610 photo 9
Property 51610 photo 10
Property 51610 photo 11
Property 51610 photo 12
  • Kod obiektowy 51610
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Dom wolnostojący
  • Metry kw. 150 m²
  • Wielkosc gruntu 500 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 3
  • Odległość do morza: 150 m

Usługi

  • Parking
  • Basen

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 25767
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod obiektowy 32494
  • Metry kw. 320 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
685 000 € 3805 €/m²
  • Kod obiektowy 32798
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 2833 €/m²
  • Kod obiektowy 34165
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
761 000 € 2660 €/m²
  • Kod obiektowy 37252
  • Metry kw. 286 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
680 000 € 3777 €/m²
  • Kod obiektowy 38506
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
685 000 € 2914 €/m²
  • Kod obiektowy 39759
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
649 280 € 3528 €/m²
  • Kod obiektowy 49748
  • Metry kw. 184 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 51610
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 3960 €/m²
  • Kod obiektowy 54586
  • Metry kw. 202 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera