Sprzedaż - Dom wolnostojący 180 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
685 000 €
3806 €/m²
Property 32798 photo 1
Property 32798 photo 2
Property 32798 photo 3
Property 32798 photo 4
  • Kod obiektowy 32798
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Dom wolnostojący
  • Metry kw. 180 m²
  • Wielkosc gruntu 350 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 180 metrów kwadratów w Limassol. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, grill, spiżarnia.

Lokalizacja