Sprzedaż - Działka 7916 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
380 000 €
48 €/m²
Property 51666 photo 1
Property 51666 photo 2
Property 51666 photo 3
Property 51666 photo 4
Property 51666 photo 5
Property 51666 photo 6
Property 51666 photo 7
Property 51666 photo 8
Property 51666 photo 9
Property 51666 photo 10
Property 51666 photo 11
Property 51666 photo 12
Property 51666 photo 13
Property 51666 photo 14
  • Kod obiektowy 51666
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 7916 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Sprzedaż
342 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 46320
  • Metry kw. 5017 m²
Sprzedaż
324 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46357
  • Metry kw. 31773 m²
Sprzedaż
530 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 51665
  • Metry kw. 716 m²
Sprzedaż
380 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 51666
  • Metry kw. 7916 m²
Sprzedaż
425 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 51683
  • Metry kw. 36930 m²
Sprzedaż
420 000 € 586 €/m²
  • Kod obiektowy 52703
  • Metry kw. 716 m²
Sprzedaż
350 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 56123
  • Metry kw. 3243 m²
Sprzedaż
355 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 58617
  • Metry kw. 18517 m²
Sprzedaż
320 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 58723
  • Metry kw. 31952 m²
Sprzedaż
319 000 € 612 €/m²
  • Kod obiektowy 63674
  • Metry kw. 521 m²

Subskrypcja newslettera