Sprzedaż - Działka 18517 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
355 000 €
19 €/m²
Property 58617 photo 1
Property 58617 photo 2
Property 58617 photo 3
Property 58617 photo 4
Property 58617 photo 5
Property 58617 photo 6

Details

Opis

Na sprzedaż Działka18517 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
342 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 46320
  • Metry kw. 5017 m²
Sprzedaż
324 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46357
  • Metry kw. 31773 m²
Sprzedaż
530 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 51665
  • Metry kw. 716 m²
Sprzedaż
380 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 51666
  • Metry kw. 7916 m²
Sprzedaż
425 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 51683
  • Metry kw. 36930 m²
Sprzedaż
420 000 € 586 €/m²
  • Kod obiektowy 52703
  • Metry kw. 716 m²
Sprzedaż
350 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 56123
  • Metry kw. 3243 m²
Sprzedaż
355 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 58617
  • Metry kw. 18517 m²
Sprzedaż
320 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 58723
  • Metry kw. 31952 m²
Sprzedaż
319 000 € 612 €/m²
  • Kod obiektowy 63674
  • Metry kw. 521 m²

Subskrypcja newslettera