Sprzedaż - Działka 4140 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
145 000 €
35 €/m²
Property 51689 photo 1
Property 51689 photo 2
Property 51689 photo 3
Property 51689 photo 4
Property 51689 photo 5
Property 51689 photo 6
  • Kod obiektowy 51689
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 4140 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Sprzedaż
205 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52119
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
205 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52120
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
195 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 53164
  • Metry kw. 2927 m²
Sprzedaż
215 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 57545
  • Metry kw. 13713 m²
Sprzedaż
206 400 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 57595
  • Metry kw. 37460 m²
Sprzedaż
170 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 57596
  • Metry kw. 2156 m²
Sprzedaż
180 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 58638
  • Metry kw. 6355 m²
Sprzedaż
180 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 58828
  • Metry kw. 11299 m²
Sprzedaż
175 000 € 293 €/m²
  • Kod obiektowy 59367
  • Metry kw. 597 m²
Sprzedaż
180 000 € 321 €/m²
  • Kod obiektowy 59368
  • Metry kw. 560 m²

Subskrypcja newslettera