Sprzedaż - Działka 515 m² na Evii

Grecja Sterea Ellada Evia
100 000 €
194 €/m²
Property 5173 photo 1
Property 5173 photo 2
Property 5173 photo 3
  • Kod obiektowy 5173
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 515 m²
  • Region Evia
  • Location Evia (Sterea Ellada)

Details

Opis

Na sprzedaż Działka515 metrów kwadratowych na Evii. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja