Sprzedaż - Działka 7358 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
205 000 €
27 €/m²
Property 52120 photo 1
Property 52120 photo 2
Property 52120 photo 3
Property 52120 photo 4
  • Kod obiektowy 52120
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 7358 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Sprzedaż
239 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 25679
  • Metry kw. 972 m²
Sprzedaż
257 050 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 25685
  • Metry kw. 1204 m²
Sprzedaż
267 550 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 25714
  • Metry kw. 1253 m²
Sprzedaż
267 550 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 25715
  • Metry kw. 1255 m²
Sprzedaż
265 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 27189
  • Metry kw. 389 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
250 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 46483
  • Metry kw. 9309 m²
Sprzedaż
225 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 51667
  • Metry kw. 2221 m²
Sprzedaż
205 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52120
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
175 000 € 293 €/m²
  • Kod obiektowy 59367
  • Metry kw. 597 m²
Sprzedaż
180 000 € 321 €/m²
  • Kod obiektowy 59368
  • Metry kw. 560 m²

Subskrypcja newslettera