Sprzedaż - Działka 12607 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
295 000 €
23 €/m²
Property 59480 photo 1
Property 59480 photo 2
Property 59480 photo 3
Property 59480 photo 4

Details

Opis

Na sprzedaż Działka12607 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
267 550 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 25714
  • Metry kw. 1253 m²
Sprzedaż
267 550 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 25715
  • Metry kw. 1255 m²
Sprzedaż
265 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 27189
  • Metry kw. 389 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
342 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 46320
  • Metry kw. 5017 m²
Sprzedaż
324 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46357
  • Metry kw. 31773 m²
Sprzedaż
295 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 58672
  • Metry kw. 9098 m²
Sprzedaż
300 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 58738
  • Metry kw. 24166 m²
Sprzedaż
275 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 58840
  • Metry kw. 4618 m²
Sprzedaż
295 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 59480
  • Metry kw. 12607 m²
Sprzedaż
319 000 € 612 €/m²
  • Kod obiektowy 63674
  • Metry kw. 521 m²

Subskrypcja newslettera