Sprzedany

Wynajem - Willa 250 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
Na zapytanie
Property 523 photo 1
Property 523 photo 2
Property 523 photo 3
Property 523 photo 4
Property 523 photo 5
Property 523 photo 6
Property 523 photo 7
Property 523 photo 8
Property 523 photo 9
Property 523 photo 10
Property 523 photo 11
Property 523 photo 12
Property 523 photo 13
Property 523 photo 14
Property 523 photo 15
Property 523 photo 16
Property 523 photo 17
Property 523 photo 18
Property 523 photo 19
Property 523 photo 20
Property 523 photo 21
Property 523 photo 22
Property 523 photo 23
Property 523 photo 24
Property 523 photo 25
Property 523 photo 26
  • Kod obiektowy 523
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Wynajem
  • Typ Willa
  • Metry kw. 250 m²
  • Wielkosc gruntu 1200 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Plaża: песчаный
  • Liczba pokoi: 3
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Sprzedaż
905 000 € 4525 €/m²
  • Kod obiektowy 63973
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 21927
  • Metry kw. 540 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
480 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 42807
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod obiektowy 9429
  • Metry kw. 385 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 19908
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
1 650 000 € 3947 €/m²
  • Kod obiektowy 63527
  • Metry kw. 418 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
4 410 000 € 5727 €/m²
  • Kod obiektowy 18427
  • Metry kw. 770 m²
  • Rooms 14
Sprzedaż
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 14290
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera