2 400 000 €
4571 €/m²
Property 65374 photo 1
Property 65374 photo 2
Property 65374 photo 3
Property 65374 photo 4
Property 65374 photo 5
Property 65374 photo 6
Property 65374 photo 7
Property 65374 photo 8
Property 65374 photo 9
Property 65374 photo 10
Property 65374 photo 11
Property 65374 photo 12
Property 65374 photo 13
Property 65374 photo 14
Property 65374 photo 15
Property 65374 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowa willa o powierzchni 525 metrów kwadratów na Attyce. Piwnica się z spiżarnia. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera kominek, klimatyzacja, basen, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 14290
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod obiektowy 19042
  • Metry kw. 816 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod obiektowy 31561
  • Metry kw. 550 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34875
  • Metry kw. 600 m²
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36818
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod obiektowy 41219
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 41912
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod obiektowy 48925
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
2 400 000 € 2 200 000 € 6285 €/m²
  • Kod obiektowy 60253
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 100 000 € 2 000 000 € 4597 €/m²
  • Kod obiektowy 62394
  • Metry kw. 435 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera