Sprzedaż - Działka 8302 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka Larnaka
200 000 €
24 €/m²
Property 52722 photo 1
Property 52722 photo 2
Property 52722 photo 3
Property 52722 photo 4
Property 52722 photo 5

Details

Opis

Na sprzedaż Działka8302 metrów kwadratowych w Larnace.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 336 €/m²
  • Kod obiektowy 42293
  • Metry kw. 594 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
200 000 € 362 €/m²
  • Kod obiektowy 42292
  • Metry kw. 551 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
210 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 39513
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
180 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 43765
  • Metry kw. 35118 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
270 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 26338
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
180 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 37945
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3600 m

Subskrypcja newslettera