Sprzedaż - Działka 7358 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
165 000 €
22 €/m²
Property 52761 photo 1
Property 52761 photo 2
Property 52761 photo 3
Property 52761 photo 4

Details

Opis

Na sprzedaż Działka7358 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
239 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 25679
  • Metry kw. 972 m²
Sprzedaż
167 800 € 259 €/m²
  • Kod obiektowy 25716
  • Metry kw. 647 m²
Sprzedaż
225 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 51667
  • Metry kw. 2221 m²
Sprzedaż
180 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 54504
  • Metry kw. 2119 m²
Sprzedaż
170 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 57596
  • Metry kw. 2156 m²
Sprzedaż
180 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 58638
  • Metry kw. 6355 m²
Sprzedaż
160 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 58700
  • Metry kw. 17057 m²
Sprzedaż
180 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 58828
  • Metry kw. 11299 m²
Sprzedaż
175 000 € 293 €/m²
  • Kod obiektowy 59367
  • Metry kw. 597 m²
Sprzedaż
180 000 € 321 €/m²
  • Kod obiektowy 59368
  • Metry kw. 560 m²

Subskrypcja newslettera