Sprzedaż - Działka 11299 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
180 000 €
15 €/m²
Property 58828 photo 1
Property 58828 photo 2
Property 58828 photo 3
Property 58828 photo 4

Details

Opis

Na sprzedaż Działka11299 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
257 050 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 25685
  • Metry kw. 1204 m²
Sprzedaż
267 550 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 25714
  • Metry kw. 1253 m²
Sprzedaż
267 550 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 25715
  • Metry kw. 1255 m²
Sprzedaż
265 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 27189
  • Metry kw. 389 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
250 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 46483
  • Metry kw. 9309 m²
Sprzedaż
225 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 51667
  • Metry kw. 2221 m²
Sprzedaż
205 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52119
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
205 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52120
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
195 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 53164
  • Metry kw. 2927 m²
Sprzedaż
215 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 57545
  • Metry kw. 13713 m²

Subskrypcja newslettera