70 000 €
53 €/m²
Property 5277 photo 1
Property 5277 photo 2
Property 5277 photo 3
Property 5277 photo 4
Property 5277 photo 5
Property 5277 photo 6
Property 5277 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 700 m

Opis

Na sprzedaż Działka1300 metrów kwadratowych na Evii. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 6546
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 209 €/m²
  • Kod obiektowy 6548
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 9440
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
100 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 32958
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
100 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 32961
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
100 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32968
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
80 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 42873
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera